KONST / Litografier / Färglitografi 11755319
nr 1175 5319
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/150. 44x59 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:03:29
13/4 21:11:53
200 kr
16/4 16:39:35